Homepage Blog Dutchwebdesign is officieel Hyvä Silver Partner
Hyvä Silver Partner

Wat betekent deze stap voor onze klanten?

Hyvä staat bekend om razendsnelle prestaties, een gebruiksvriendelijke front-end en een moderne aanpak van Magento 2. Als Silver Partner bouwen we hier verder op voort en profiteren onze klanten van nog meer voordelen:

Meeting 5 personen

Wat heeft ons deze status opgeleverd?

De afgelopen jaren hebben we meerdere Hyvä projecten opgeleverd voor uiteenlopende organisaties, waaronder 123zakelijk, Office Centre en SKIL. De overstap zorgde voor een aanzienlijk snellere laadtijd en betere gebruiksvriendelijkheid. Bovendien vergrootte bij ieder project onze ervaring met de mogelijkheden en valkuilen van het platform, waardoor we sneller kunnen schakelen en gerichter maatwerk kunnen bieden.

Die ervaring passen we nu toe op nieuwe projecten. Momenteel werken we onder andere aan Hyvä webshops voor Halfords, RDA en BMmedical, elk met een eigen uitdaging op het gebied van performance, schaalbaarheid of maatwerk.

Wat is de volgende stap?

Silver is een mooie mijlpaal, maar we blijven bouwen. Gold Partner staat als doel op de kaart, en we werken er dagelijks naartoe met nieuwe projecten en verdere verdieping van onze kennis!